Profil

IMG_1800

Spoločnosť PATIP s.r.o. z Trnavy, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011 spolupracuje s veľkým množstvom špeciálnych jednotiek polície a armády v EU aj mino EU, Vám prináša do Trnavy streleckú akadémiu PATIP COMBAT ACADEMY, ktorá uskutočnuje výcvik streľby z krátkej a dlhej guľovej zbrane..

PATIP COMBAT ACADEMY sa zameriava na poskytovanie streleckých kurzov Izrael Combat Shooting (Izraelskej bojovej streľby), športovej streľby podľa pravidiel IPSC, základným kurzom na získanie zbrojného preukazu a team buildingu pre civilný sektor.

Inštruktori v PATIP COMBAT ACADEMY majú dlhoročné skúsenosti s výcvikom Izrael Combat Shooting, od ktorej sú odvodené všetky najmodornejšie výcvikové metódy i športovou sreľbou na medzinárodnej úrovni. Extérni spolupracovníci majú bohaté skúsenosti z rôznych zahraničných špeciálnych ozbrojených zložiek a súkromných agentúr.

Kurzu sa nesmie zúčastniť osoba, ktorá bola právoplatne odsúdená za násilný trestný čin, alebo je členom extrémistickej organizácie príp. organizácie potláčajúcej základné ľudské práva.